Školní výlet 2.A a 4.B

V úterý 19.5. jsme vyjeli na výlet. Nejdříve jsme měli v plánu navštívit největší české letiště v Ruzyni. Po bezpečnostní prohlídce jsme nastoupili do autobusu, který nás vozil po letištní ploše a pan průvodce nám vyprávěl o vzniku letiště, o jednotlivých úkonech po příletu a před odletem, které musí vládnout zaměstnanci letiště. Viděli jsme přilétat a odlétat letadla, hangár pro policejní helikoptéry, navštívili jsme požární jednotku letiště.

Po exkurzi jsme přejeli na nedaleký hrad Červený Újezd, kde jsme zvládli prohlídku, návštěvu zahrady a celý výlet jsme zakončili báječnou palačinkou.
Výlet se opravdu vydařil. Foto zde

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *