Erasmus+

S potěšením oznamujeme, že naše škola se stala hrdým příjemcem grantu v rámci programu Erasmus+ pro školní vzdělávání, specificky v rámci Klíčové akce 1: Krátkodobé projekty mobilit (KA122-SCH) v rámci výzvy pro rok 2024. Tento prestižní grant nám umožní poskytnout našim pedagogům jedinečnou příležitost k profesnímu rozvoji prostřednictvím kurzů a odborných školení v zahraničí.

Díky tomuto programu budou dva vybraní pedagogové z naší školy mít možnost zúčastnit se vzdělávacího kurzu v Irsku, kde se seznámí s inovativními vzdělávacími metodami a přístupy. Tato zkušenost jim nejenže rozšíří obzory, ale také přinese nové podněty a inspiraci do našeho školního prostředí.

Program Erasmus+ je financován Evropskou unií, což zdůrazňuje jeho význam a přínos pro vzdělávací sektor. Jsme vděční za tuto příležitost a jsme odhodláni využít ji k maximálnímu prospěchu našich studentů a celé školní komunity.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *