Sběr starých tenisových míčků
![]()
Naše škola se zapojila do projektu, který má za cíl zabránit plýtvání materiálem.
Je škoda, aby použité, poničené tenisové míčky končily v kontejnerech a na smetištích, když současné technologie umí oddělit plast od tkaného obalu a obojí pak dále využít.
Pokud máte nepoužitelné tenisové míčky, přineste je, prosím, do školy. U dílny pana školníka bude na ně připravena speciální zelená krabice se žlutým nápisem Dropp a otvorem přesně na míček.
Děkujeme, že pomáháte.