Tříkrálová sbírka

Jak už je tradicí, ve středu 5. ledna procházeli naší školou tři králové v rámci dobročinné akce Tříkrálová sbírka. V letošním roce bylo možné finančně podpořit nemocného žáka naší školy a pomoci mu ke speciálnímu kolu.

Na druhém stupni se za krále převlékli 3 starší spolužáci, z prvního stupně jich bylo dokonce 23, každý s korunou a v bílém hábitu. Koledníci  nejprve ve všech třídách zazpívali My tři králové a po velké přestávce vyrazili do města. S koledou procházeli ulicemi, přicházeli do obchodů a zastavovali se s obyvateli a návštěvníky Libochovic. Všichni si se zájmem vyslechli koledu a vhodili do kasičky příspěvek. Každému, kdo přispěl a začal tak nový rok dobrým skutkem, tímto moc děkujeme.

Fotky a videa budeme vkládat postupně: 2. B  1.B

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *